Hogar >Huawei >Alternatywne aplikacje EMUI, aby zapomnieć o Google

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Oct/11/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: ¿Es seguro usar el teléfono huawei?

Aplikacja umożliwia również wykonanie kopii zapasowej w chmurze, aby uniknąć wszelkiego rodzaju utraty informacji, niezależnie od przyczyny.W ten sam sposób możesz przenieść dane na inne urządzenie, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek chcesz.

HiVision

Google Lens zapewnił użytkownikowi szybki i skuteczny sposób na identyfikację dowolnego elementu.HiVision to alternatywa stworzona przez markę, by zapomnieć o tej zaprojektowanej przez amerykańską firmę.

Operacja jest dosłownie taka sama.HiVision może skanować dowolny obiekt do różnych celów.Albo przetłumaczyć tekst, albo podać szczegółowe informacje o dowolnym produkcie.Jest jednak dostępny tylko dla ograniczonej liczby smartfonów, więc aby przeanalizować kod QR, będziesz potrzebować innych opcji.

Mapy płatków

Dzięki Mapom Płatków nie będzie już konieczne korzystanie z GPS innej firmy, aby prowadzić nas po ulicach naszego miasta.Co prawda nie ma tak wielu informacji, jak te dostarczane przez Google Maps, ale nadal bardzo dobrze oddaje swoje cechy.

Alternatywne aplikacje EMUI, aby zapomnieć o Google

Dzięki aplikacji opracowanej przez Huawei uzyskasz dostęp do znacznie czystszej mapy pod względem treści.Opiera się na zapewnieniu łatwej nawigacji z pewnymi dodatkami, takimi jak ruch drogowy.Aplikacja ma jeszcze bardzo krótki czas, więc można się spodziewać, że z biegiem lat zacznie oferować większą liczbę funkcji.

Galeria aplikacji

Huawei posiada własny wirtualny sklep, w którym dystrybuuje aplikacje stworzone przez strony trzecie.Znajdziesz w nim ogromną ilość oprogramowania, które możesz pobrać.Chociaż nie są tak obszerne, jak w Sklepie Play, można natknąć się na całkiem przydatne aplikacje i tym podobne.

Ponadto ma bardzo potężny system bezpieczeństwa dzięki czterowarstwowemu wykrywaniu zagrożeń, dzięki czemu każda pobierana aplikacja jest całkowicie bezpieczna.

Portfel

To oprogramowanie, które jest już fabrycznie zainstalowane w niektórych modelach, daje możliwość zapisania dowolnego typu karty, dzięki czemu masz szybki i dostępny dostęp do każdej z nich.

W ten sposób możesz używać swojego telefonu do absolutnie wszystkiego i bez problemu, który Ci przeszkadza.