Hogar >Huawei >8 powodów, dla których HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro jest idealnym prezentem świątecznym

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Jan/29/2023

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: ¿Es seguro usar un teléfono huawei?

Niedawno Huawei CBG oficjalnie ogłosiło HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro, smartwatch, który będzie kamieniem milowym w sposobie, w jaki dzieci będą korzystać z technologii ubieralnych.

HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro charakteryzuje się żywą i elastyczną konstrukcją, integrując najwyższej jakości technologię i materiały, aby zapewnić dzieciom zabawę i edukację.

Dzięki konfiguracji sprzętowej z zaawansowaną technologią oraz praktycznym aplikacjom programowym, urządzenie to będzie wyjątkowym zegarkiem, który będzie towarzyszył dzieciom, aby były bezpieczne i zdrowe, aby mogły cieszyć się odkrywaniem świata.

Oto 8 głównych powodów, dla których ten gadżet, oprócz zapewnienia widoczności i spokoju rodzicom, dziadkom i wujkom, stanie się wspaniałym sprzymierzeńcem zabaw i sportów dla dzieci:

1.- Twoje dane osobowe będą chronione

Ramy prywatności HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro zostały zaprojektowane w odniesieniu do ogólnego rozporządzenia o ochronie danych UE (RODO), które pozwala na ścisłe szyfrowanie danych i ochronę prywatności dzieci.

2.- Zawsze będziesz dokładnie wiedzieć, gdzie się znajdują

8 powodów, dla których HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro jest idealnym prezentem świątecznym

HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro wykorzystuje technologię pozycjonowania 9 różnych systemów geolokalizacji.Dzięki tej technologii administrator zegarka będzie wiedział, gdzie jest nieletni i otrzyma powiadomienia, gdy opuści bezpieczną strefę.

3.- Mogą prowadzić rozmowy wideo

Dzięki przedniej kamerze 5 MP HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro obsługuje połączenia wideo HD przy użyciu HUAWEI MeeTime.

Użytkownicy mogą wykonywać połączenia wideo lub głosowe w jakości HD na HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro.Aplikacja administratora urządzenia pozwala komunikować się z dziećmi tylko upoważnionym osobom, nikt inny nie będzie mógł się z nimi skontaktować, chyba że mają uprawnienia rodzicielskie.

4.- Pomoże im być lepszymi sportowcami

HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro zawiera tryb treningu pływackiego i jednominutowe wyzwanie ruchowe, takie jak skakanie na skakance, swobodne skakanie po linie i przysiady, aby zachęcić dzieci do zachowania formy.

5.- Ma efekty specjalne w zabawnych kolorach

HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro jest wyposażony w diody LED wbudowane w korpus zegarka.Gdy ekran jest włączony, diody LED mają efekty specjalne, a użytkownicy mogą wchodzić z nim w interakcję w czasie rzeczywistym.Światła LED zapewniają również sygnał bezpieczeństwa, aby Twoje dzieci były bezpieczne podczas chodzenia w ciemności.

6.-ma funkcję SOS;

W sytuacji awaryjnej wielokrotne wciśnięcie przycisku na zegarku natychmiast uruchomi funkcję SOS, wyzwalając w ciągu kilku sekund wysłanie powiadomienia do rodziców dziecka i wykonanie automatycznego połączenia na telefon komórkowy administratora.

7.- Rób świetne zdjęcia

HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro może być używany do robienia zdjęć dzięki aparatowi 5 MP, który zapewnia pole widzenia 85 stopni, dzięki czemu selfie stają się przyjemniejsze dzięki różnym naklejkom śledzącym ruch, które użytkownicy mogą wybierać.

8.- Chroni je przed nadmierną ekspozycją na światło słoneczne

HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro jest wyposażony w czujnik światła otoczenia (ALS) i czujnik UV, które identyfikują i rejestrują całkowity czas w świetle słonecznym.Może to zachęcić dzieci do większej liczby zajęć na świeżym powietrzu w świetle słonecznym, aby zapobiegać i kontrolować krótkowzroczność oraz promować wzrost kości.

Cena i dostępność

HUAWEI WATCH KIDS 4 Pro jest dostępny w kolorach różowym i niebieskim, jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie internetowym Huawei i pojawi się w sklepach Huawei Experience Store 16 grudnia.

Więcej informacji |https://shop.huawei.com/mx/product/huawei-watch-kids-4-pro/