5 ciekawych sztuczek EMUI dla Twojego Huawei

Hogar >Huawei >5 ciekawych sztuczek EMUI dla Twojego Huawei

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Oct/14/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: ¿Es seguro usar el teléfono huawei?

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, wystarczy przesunąć palcem z jednej strony ekranu na środek.Adres jest obojętny, dzięki czemu jest lepiej dostosowany do użytku użytkownika.

Zmodyfikuj powiadomienia

Ta szczególność jest bardzo przydatna, jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają nieskończoną liczbę wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej.Dzięki niemu opuścisz niepokój, który powoduje wyświetlanie tak dużej liczby powiadomień.

Jeśli wprowadzisz „Powiadomienia” w ustawieniach swojego Huawei, możesz zmienić sposób wyświetlania powiadomień, za pomocą cyfry lub kropki.

Poruszaj się za pomocą gestów

Jak zwykle w obecnych warstwach dostosowywania, EMUI ma również pasek na dole, z którego można wrócić lub do ekranu głównego.Pozwala jednak na przełączanie tej opcji z nawigacją gestami.

Gwarantuje to nie tylko więcej miejsca na ekranie, ale także szybszą i bardziej zwinną prędkość przewijania na smartfonie.Aby aktywować tę funkcję, musisz uzyskać dostęp do ustawień urządzenia.

5 ciekawych sztuczek EMUI dla Twojego Huawei

Po wejściu do środka przejdź na sam dół i wybierz „System i aktualizacje”.Następnie kliknij „Nawigacja systemowa” i wybierz preferowaną opcję.Co ciekawe, możesz zarządzać swoim telefonem komórkowym za pomocą alternatywy zwanej „stacją do nawigacji”, która będzie działać jak joystick.

Ustaw limit użytkowania

Spędzanie zbyt dużej ilości czasu przed ekranem w ogóle nie jest zalecane.Ta funkcja pomoże Ci rozwiązać zarówno tego typu sytuacje, jak i rozpraszacze podczas nauki lub pracy.

Opcja nazywa się „Cyfrowe saldo” i dzięki niej możesz ustawić czas, w którym możesz korzystać z konkretnej aplikacji lub samego terminala.Gdy natkniesz się na funkcję w ustawieniach, musisz aktywować „Zarządzanie czasem użytkowania”.Stamtąd możesz skonfigurować czas korzystania z aplikacji lub ustawić czas, w którym nie będziesz mógł korzystać z telefonu.Upewnij się jednak, że telefon poprawnie zaznacza godzinę.

Zdjęcie z wyłączonym ekranem

Niejednokrotnie z pewnością straciłeś możliwość sfotografowania wyjątkowego momentu.W takiej sytuacji Huawei ma możliwość wykonania zdjęcia bez odblokowywania urządzenia, po prostu poprzez dwukrotne wciśnięcie przycisku zmniejszania głośności.

Aby aktywować tę interesującą opcję, przejdź do sekcji „Funkcje ułatwień dostępu” i kliknij „Skróty i gesty”.Znajdziesz wybór o nazwie „Szybka migawka”, na który powinieneś wskazać.