Hogar >Huawei >Telefony komórkowe z ładowaniem bezprzewodowym w 2021 r.: pełna lista

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Feb/10/2023

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: ¿Está habilitado el qi de mi teléfono huawei?

Ładowanie bezprzewodowe to funkcja, która coraz częściej pojawia się w telefonach.Chociaż początkowo było to ograniczone do urządzeń z wyższej półki, stopniowo marki są przeznaczone dla terminali, których cena mieści się w przedziale cenowym średniej klasy.Chińskie telefony jak Xiaomi, Huawei, Honor, Oppo czy Realme.Oczywiście marki takie jak Google, Apple czy Samsung mają również urządzenia kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym… Tym razem zrobiliśmy zestawienie wszystkich telefonów komórkowych z ładowaniem bezprzewodowym w 2021 roku.

Lista modeli kompatybilnych z ładowaniem bezprzewodowym została sporządzona w dniu publikacji (15 stycznia 2021), więc niektóre urządzenia mogą zostać pominięte na liście, jeśli zostaną zaprezentowane później.

indeks treści

Telefony Samsung kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym w 2021 r.

Samsung jest chyba producentem z największą na rynku liczbą urządzeń z ładowaniem bezprzewodowym.Cała jego oferta z najwyższej półki ma ładowanie bezprzewodowe, a także kilka modeli, które zostały już wycofane przez samą markę.

Firma ma również kilka telefonów kompatybilnych z odwrotnym ładowaniem bezprzewodowym.Ta funkcja pozwala nam ładować inne urządzenia przez telefon bez uciekania się do konwencjonalnej bazy ładującej.W tym celu urządzenie musi być z kolei zgodne ze standardem Qi.Lista jest następująca:

Telefony Huawei kompatybilne z Qi w 2021 r.

Huawei ma również kilka wysokiej klasy telefonów komórkowych z ładowaniem bezprzewodowym.Ma również kilka modeli z odwracalnym ładowaniem bezprzewodowym, funkcją, którą firma wprowadziła na rynek w 2019 roku.

Telefony komórkowe z ładowaniem bezprzewodowym w 2021 r.: pełna lista

Jeśli chodzi o modele zgodne z ładowaniem odwracalnym, należy wymienić modele:

Niestety, żaden telefon komórkowy Honor sprzedawany w Hiszpanii i innych krajach Ameryki Łacińskiej nie jest zgodny z tym standardem.

iPhone kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym w 2021 r.

Apple jest jedną z niewielu marek, które są zobowiązane do pełnego bezprzewodowego ładowania swoich smartfonów.W rzeczywistości wszystkie modele w sprzedaży są zgodne z tym standardem.Lista, o której mowa, jest następująca:

Należy zauważyć, że iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro i 12 Pro Max są również kompatybilne z nowym systemem ładowania Apple o nazwie MagSafe.Ten system ładuje się za pomocą magnesów, aby podłączyć moduł bezpośrednio do telefonu, w przeciwieństwie do konwencjonalnych podstaw ładujących.

Telefony Xiaomi kompatybilne z Qi w 2021

Oczywiście azjatycka firma ma kilka telefonów z ładowaniem bezprzewodowym, telefony, których cena bezpośrednio rywalizuje z innymi telefonami komórkowymi średniej klasy.

Inne marki i telefony komórkowe kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym

Jeśli chodzi o pozostałe marki i modele zgodne z bezprzewodowym ładowaniem Qi, poniżej przedstawiamy krótką listę pozostałych modeli, które integrują tę funkcję:

Najlepsze ładowarki bezprzewodowe do kupienia w 2021 r.

Zakres dostępnych ładowarek bezprzewodowych jest znacznie szerszy niż w przypadku telefonów kompatybilnych z ładowaniem bezprzewodowym.Ładowarki z szybkim ładowaniem, kompatybilne z iPhone'em… Ta od yootech, na przykład, jest jednym z modeli z najlepszymi recenzjami na Amazon, ze średnią oceną 4,5 gwiazdki na 5 w ponad 3300 ocenach.Dzięki mocy 7,5 W ładowarka jest również kompatybilna z iPhonem.Jego cena to 10,20 euro.

Jeśli zdecydujemy się na szybką bezprzewodową ładowarkę, ten drugi model AOPTEK ma moc 15 W skalowalną do 10, 7,5 i 5 W. Jest również kompatybilny z urządzeniami Apple, a także AirPods Pro. Jego cena wynosi 14 euro, z ponad 3100 recenzji na Amazon i średnia ocena 4 i pół gwiazdki na 5 w popularnym sklepie.

Kolejną bazą ładującą, o której warto wspomnieć, jest ta druga biała etykieta, która obsługuje trzy urządzenia.Dzięki konstrukcji bardzo podobnej do rzekomego Apple AirPower, podstawa pozwala nam ładować zarówno urządzenia mobilne, takie jak AirPods, jak i Apple Watch.Pamiętaj, że ta ostatnia ma autorski system ładowania, więc nie wszystkie bazy są kompatybilne z ładowaniem.Jego cena, tak, to 30 euro, chociaż zwykle ma okazjonalną zniżkę.Dostępne również na Amazon.

Jeśli szukamy wysokiej jakości bazy ładującej i uznanej marki, ten model Belkin jest jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń na Amazon, z ponad 1500 ocenami.Ma moc 10 W, chociaż jest model z podwójnym obciążeniem 15 W. Jego cena to 25 euro na Amazon, choć zwykle korzysta też z rabatu, który obniża jego cenę do 20 euro.

Otrzymuj nasze wiadomości

Od poniedziałku do piątku wysyłamy newsletter z nagłówkami dnia do +4000 subskrybentów

Nigdy nie oddam, nie sprzedam ani nie sprzedam twojego adresu e-mail.W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.