Domov >Huawei >Zgubiłeś wiadomości? W ten sposób możesz odzyskać swoje czaty na WhatsApp bez dvou kopií zapasowej

Huawei

Čas: g-soft

On: Apr/05/2023

Kategorie: Huawei iphone samsung Digitální život

Tagy: je huawei ascend dobrý telefon

STANY ZJEDNOCZONE.- WhatsApp kontynuuje innowacje dzięki ciągłym aktualizováno , które pozwoli Ci odzyskać czaty i oczywiście ponownie przeprowadzić te ważne rozmowy.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że aby to zrobić, będziesz musíł skorzystać ze specjalnego programu dla swojego komputera.Biorąc to pod uwagę, ChatsBack, nazwa wspomniaćze, odska na tóre mają ponad rok , bez konieczności posiadania wspomnianej kopii.Aby to zrobić, musisz zainstalować narzędzie na swoim komputerze lub notebooku.

Po instalaci musí být odzyskiwania: telefon komórkowy, iTunes lub Dysk Google.Następnie podłącz swój smartfon do počítače a wybierz, czy będziesz pobierać wiadomości na klikąę standardowego konta konta“. chmiast wybierz“ Przywróć do komputera” lub „Przywróć do urządzenia”, w zależności od preferencji.

 Zgubi ten odzyskać swoje czaty na WhatsApp bez dvou kopii zapasowej

Tam możesz uzyskać dostęp do wiadomości, które zostały wysłane w ciągu ostatniego roku, w tym do tych, które zostały już usunięte.Należy również pamiętać, że ten proces ma tę dost zaleńte na iPhone, uż znovu jak i Android.Dlatego lepiej mieć trochę czasu na odzyskanie tych czatów, oczywiście według własnego uznania.

Na konci zalecamy wykonanie kopii zapasowej WhatsApp.Aby to zrobić, musisz wejść w „Ustawienia“, „Czaty“ a „Kopia zapasowa“. lub tygodniową), jeśli chcesz dołączyć filmy do tej kopii zapasowej, a także lokalizację wspomnianej kopii, która jest regularnie wysyłana na Dysk Google lub iCloud, w zależności od systemu operacyjnego urządzenia.